K Vašim přáním...

21. dubna 2008 v 23:44 | Ajja Pensivell |  ►NEWS
Dovolila bych si pár poznámek k sekci ,,Na přání", nebude to na dlouho, nebojte. Jen bych Vás chtěla upozornit, abyste si pečlivěji četli zadané znaky. V článku máme přesně napsáno, jaké layouty neděláme. A kdybychom tam měli napsáno, například, že neděláme layouty s traktory, tak je blbost psát nám přání o lay s traktorem, uvažujte prosím..
Taky tam je napsané, že je nutné uvést autora práce. Když napíšete ,,No ať si mi to udělá kdo chce, mě je to jedno.." Tak to fakt ne. Takové žádosti máme právo ignorovat.
Jinak k těm layům, jak někdo stačil poznamenat. Nezapomněly jsme na ně. Z osobních důvodů však drtivá většina není, ovšem nemusíte se bát, budou. Udělala jsem menší aktualizaci a několik přání je odkazováno na neexistující blogy a další spousta chce lay s nepovoleným tématem. Jako.. nám je to jedno, šetříte nám práci, to je Vaše mínus.
Radši si to ještě jendou pročtěte, odkaz je TADY
V nejbližší době se na to vrhnem, vážení (i nezvážení). Taky dodávám, že své přání nemusíte neustále připomínat, my si to hlídáme a kontrolujeme, nepotřebujeme připomínky. Není čas, nebo chuť. Omlouvám se i za své kolegyně.
A kdo si všimnul rubriky Past layouts, může se těšit na shlédnutí starých kabátků, ke kterým už dlouho uschovávám v počítači printy.
Dotazy..?
Za QL, adminka, Ajja Pensivell
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama